O plakátech

 

Na jaký papír jsou plakáty tištěny?
Plakáty tiskneme na matný papír o vysoké gramáži 230 g/m2. Námi používané papíry a barvy zaručují dlouhou barevnou stálost.
 
Kdy plakát po objednání obdržím?
Obvykle 4 až 6 dnů. Plakáty tiskneme na míru každému zákazníkovi, proto nemáme žádné plakáty na skladě. Dodací lhůta se odvíjí od toho, v jaký den v týdnu obdržíme od vás objednávku. Plakáty tiskneme vždy v pondělí a ve čtvrtek, následující den je odesíláme. 
 
Jak plakáty zasíláte?
Plakáty do rozměru 30 x 40 cm odesíláme v kartonové obálce chráněnné celofánovým sáčkem, větší formáty v ochranném papírovém tubusu zabalené do hedvábného papíru.
 
Co s plakátem, poté co dorazí ke mně domů?

Všechny naše plakáty nejvíce vyniknou zarámované v kvalitním rámu. Stačí vybrat rám, který se shoduje s velikostí vámi pořízeného plakátu a plakát do rámu jen vložit. Všechny naše plakáty pasují do rámů od prodejce IKEA. Není potřeba nic dořezávat ani lepit, mnohé plakáty obsahují i zabudovanou paspartu (bílý rámeček kolem plakátu). Tento způsob vyvěšení plakátu je pro vás nejpohodlnější.

Druhá možnost je plakát vyvěsit na zeď pomocí dřevěných lišt, klipsou, nebo plakát nalepit. Ve všech těchto případech doporučujeme plakát po vyjmutí z tubusu zatížit např. knihou, aby se vyrovnal, protože je pro papír přirozené, že přejímá tvar po zarolování.

 
Umíte plakát připravit jako dárek?
Samozřejmě to lze, můžeme přiložit do balení přání podle vašeho zadání. Stačí nás kontaktovat na emailu info@monoposters.cz, kde dořešíme vše ostatní.
 
Mám specifický požadavek na plakát. Vyhovíte mi?
Každý objednaný plakát tiskneme na míru zákazníkovi, proto umíme přizpůsobit zakázku specifickým požadavkům, jako např. nestandardní formát, výběr jiného papíru (samolepící papír, fotopapír), tisk na plátno a mnoho dalšího. Stačí nás jen kontaktovat.
 
Jaké jsou standardní velikosti vámi nabízených plakátů?
pomerove schema_new